1. napięcie: 3.7V (również 3.6V) 2. pojemność typowa: 1150mAh 3. pojemność minimalna: 4. pojemność w Wh: 4.3Wh 5. technologia ogniw: akumulator Li-Ion 6. wymiary w mm: 59.7x36.6x5.0 7. waga: 24g 8. czy można ładować: tak 9. stan produktu: fabrycznie nowy 10. producent: zamiennik w 100% zgodny z oryginałem
Zastępuje poniższe baterie i akumulatory: 11-B0001 SN 300n-203716002 33897010129 ae604261p BP-LX1320
Akumulator stosowany w nawigacjach GPS: Altina: A800 (akumulator Altiny ma inną wtyczkę, trzeba ją przełożyć do tego akumulatora)
Modecom: FreeWay RS (akumulator Modecom ma inną wtyczkę, trzeba ją przełożyć do tego akumulatora)
Zapraszamy do zapoznania się z opisem baterii C320 do nawigacji firmy Mitac Mio. Sprzedawany przez nas akumulator jest produktem fabrycznie nowym i przed pierwszym użyciem wymaga uformowania. Uformowanie baterii polega na tym, że przed pierwszym użyciem należy ją ładować około 10 godzin. Ogniwo zostało wykonane w technologii Li-Ion. Takie ogniwo nie posiada efektu pamięci, czyli można je doładowywać w dowolnym momencie. Akumulator Mio C320 został wyposażony, w układ PCM - zabezpieczenie przeciwzwarciowe. Nie należy rozładowywać baterii do samego końca - może spowodować to spadek napięcia. Akumulator posiada wyprowadzone przewody, które są zakończone wtyczką. Nie wolno zwierać styków, ani wrzucać ogniwa do ognia. Zużyty akumulator należy zutylizować.
Inni znani producenci akumulatora ML1220-TJ1:
Firma Maxell
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.